Aktualitātes

Mēs par ziemas priekiem!

Mēs par ziemas priekiem!

Februāris ir puteņu un mīlestības mēnesis! Laikā, kad apkārt virmo vīrusi, skolēnu pašpārvaldei radās ideja..

Lasīt vairāk >
MINECRAFT EDUCATION tiešsaistes pulciņš

MINECRAFT EDUCATION tiešsaistes pulciņš

Iespēja bērnam brīvo laiku pavadīt lietderīgi un aizraujoši!  

Lasīt vairāk >
Svētkos..

Svētkos..

Priecīgus un mierpilnus Ziemassvētkus un radošu Jauno gadu novēl Baložu vidusskolas kolektīvs!

Skolēnu pašpārvaldes sveiciens svētkos (VIDEO)

Lasīt vairāk >
Izmaiņas autobusu sarakstā

Izmaiņas autobusu sarakstā

Izmaiņas skolēnu autobusu sarakstā no 14.12.2020.(PDF)

Lasīt vairāk >
''Zoozīļuks 2020''

''Zoozīļuks 2020''

Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados...

PATEICĪBA

Lasīt vairāk >
Valsts svētki

Valsts svētki

Sveicam visus Latvijas 102. dzimšanas dienā! VIDEO

Skolēnu apsveikumi - fotogalerija

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: