Aktualitātes

Konkurss „Gailēns 2023”

Konkurss „Gailēns 2023”

Piektdien, 31. martā jau otro reizi notiks Baložu vidusskolas solistu konkurss ..

Afiša (PDF)

Lasīt vairāk >
3.e klase dodas uz..

3.e klase dodas uz..

Ekskursijas diena (21.03.) bija auksta un vējaina, taču vai laikapstākļi var apturēt..

Lasīt vairāk >
Skolas latviešu valodas olimpiāde

Skolas latviešu valodas olimpiāde

Apsveicam skolas 5. un 7. klašu latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus!

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

10. martā 10.a un 11.a klases skolēni apmeklēja Latvijas Nacionālas Mākslas Muzeju projekta..

Lasīt vairāk >
Dāvinājums Baložu vidusskolai

Dāvinājums Baložu vidusskolai

Skolas direktore Vita Broka visu skolēnu vārdā izsaka pateicību god. Edmundam Beļskim..

Lasīt vairāk >
Medaļas starptautiskajās sacensībās velodrošībā

Medaļas starptautiskajās sacensībās velodrošībā

Kad vienai daļai skolēnu brīvlaiks ir ‘’gulēt, cik ilgi gribas, un nedarīt neko ‘’, labai..

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

APRĪLIS

 

 

26.04 - Konkurss: "Can I Do? " (3.-6.kl.) (Gaismas Tilts - 97);

 

01.04. – 30.04. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: