Sasniegumi


Velodrošības pulciņa dalībnieki kvalificējas Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2. kārtai – finālam!

 

2023. gada 16. maijā norisinājās ikgadējā Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku foruma 1. kārta, kurā savas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos, pirmajā palīdzībā un velosipēda uzbūvē, kā arī prasmes velosipēda vadīšanā šogad parādīja arī 8 Baložu vidusskolas Velodrošības pulciņa dalībnieki: Gustavs Kante (3.a), Adriāns Līdaka (3.d), Matīss Muncis (2.e), Adrija Nemiro (3.e), Emīlija Ozola (3.a), Tomass Pekuss (3.e), Viesturs Ābele (2.a) un Kristaps Ķīlis (3.c). Gatavošanās šim forumam pulciņā norit visa gada garumā, taču pavasarī treniņi un pieredze tiek uzkrāta vēl intensīvāk. Tā, piemēram, šogad pirms foruma mūsu dalībnieki paguva sacensties arī divās sacensībās Lietuvā un divos Baložu Velodrošības posmos. Priecājamies par ikviena mūsu skolēna apņēmību, drosmi un rezultātu!

 

Pēc apkopotajiem rezultātiem (http://www.berniem.csdd.lv/content/index.php/rezultati/429-finalisti)  tiesības piedalīties 2. kārtā izcīnījuši G. Kante, T. Pekuss, K. Ķīlis un E. Ozola. Vēlam mūsu finālistiem asu prātu, veiklību un veiksmi, gatavojoties un piedaloties 2. kārtā!

 

Sīkāk par forumu skatīt: http://www.berniem.csdd.lv/content/index.php/galvena-lapa-forums


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

MAIJS

 

 

17.05. plkst. 11:50-13:00 - Skolas pēdējais zvans;

 

21.05. plkst. 9:50 aktu zāle -Modes un mūzikas EVOLŪCIJA -Piedalās: 5.a, 6.b, 6.d, 7.b, 7.c, 8.b kl. (AFIŠA PDF)

 

 

30.05. plkst. 19:00 - Mācību gada noslēguma koncerts (AFIŠA pdf);

 

 

21.05. – 31.05. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: