Izvēļu grozi vidusskolā

Ja vēlies pievienoties mūsu vidusskolas saimei, vidējai atzīmei par iegūto pamatizglītību jābūt ne zemākai par 6 ballēm.

 

Stājoties Baložu vidusskolas 10.klasē, tu:

  1. Mācību stundās pavadīsi tikpat daudz laika kā līdz šim (~36 stundas nedēļā);
  2. Izvēlēsies un apgūsi 3 padziļinātos kursus;

 

Padziļināto kursu izvēle jāizdara, izvēlētos vienu no  skolas piedāvātajiem padziļināto kursu izvēļu groziem:

  1. latviešu valoda un literatūra II, svešvaloda (angļu) II C1, vēsture II;
  2. latviešu valoda un literatūra II, svešvaloda (angļu) II C1, matemātika II;
  3. svešvaloda (angļu) II C1, vesture II, matemātika II.
  1. Veiksi un aizstāvēsi projekta darbu, kas var būt pētniecības vai jaunrades, vai sabiedriskais darbs saistībā ar vienu vai vairākiem padziļinātajiem kursiem.

 

  1. Kārtosi valsts pārbaudes darbus:
    • latviešu valodā (vismaz optimālajā līmenī);
    • svešvalodā (angļu) (vismaz optimālajā līmenī);
    • matemātikā (vismaz optimālajā līmenī);
    • divos no padziļinātajiem kursiem (augstākajā līmenī).

 

1. grozs (PDF)

2. grozs (PDF)

3. grozs (PDF)

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: