Skolas dokumentācija
- Skolas nolikums
- Iekšējie kārtības noteikumi
- Darba kārtības noteikumi
- Skolas padomes darbības reglaments
- Pedagoģiskās padomes darbības reglaments
- Skolēnu pašpārvaldes darbības reglaments
- Bibliotēkas darbības reglaments
- Arhīva reglaments
- Skolas lietu nomenklatūra
- Kārtība, kādā izglītojamo ģimenes var izteikt savus ierosinājumus vai iebildumus
- Vērtēšanas kārtība
- Pagarinātās dienas grupas darbības reglaments, darba gaita
- Iekšējās kārtības noteikumi pirmsskolas grupām
- Izglītības iestādes pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšas komisijas reglaments
- Izglītojamo speciālo vajadzību noteikšanas, indivuduālā plāna izstrādāšanas un īstenošanas kārtība
- Metodisko komisiju darba reglaments
- Pašvērtējuma ziņojums (2020.g.)
- Pašnovērtējuma ziņojums 2020./2021.m.g.
- Pašnovērtējuma ziņojums 2021./2022.m.g.
- Pašnovērtējuma ziņojums 2022./2023.m.g.
- Attīstības plāns
- Kārtība, kā reģistrē izglītojamo neierašanos izglītības iestādē
- Kārtība par vadītāja un pedagogu rīcību, ja tiek konstatēta fiziska vai emocionāla vardarbība pret izglītojamo
- Baložu vidusskolas reglaments par zinātniski pētniecisko darbu un izstrādes organizēšanu
- Bērnu sūdzību izskatīšanas kārtība
- Kārtība, kādā tiek nodrošināts mācību process Baložu vidusskolā, ievērojot epidemioloģisko situāciju infekcijas COVID-19 laikā
- Audzināšanas darba programma
- Pretkorupcijas plāns
- Grāmatu lietošanas noteikumi
PDF faili
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
MARTS
21.03. - Angļu valodas publiskās runas konference 12.kl.;
26.03. - Projekts: "Kods: Lauki - 2" pasākums "Ēdienu festivāls";
26.03. - no plkst. 18:00 - 20:00 - Tikšanās ar priekšmetu skolotājiem;
01.03. – 31.03. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums