ESF
"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"
No 2019. gada 1. septembra
ESF projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros 2019./2020.mācību gadā skolēni aicināti darboties Dabaszinību un Tehnoloģiju skolā un robotikas pulciņā.
Dabaszinību un Tehnoloģiju skolas nodarbības:
4. klašu skolēniem Skolas ielā 6, Baložos, otrdienās 14.00 - 14.45 un ceturtdienās 14.00 – 14.45.
5. klašu skolēniem Skolas ielā 6, Baložos, otrdienās 14.20 - 15.05 un ceturtdienās 14.20 - 15.05.
6. klašu grupa skolēniem Skolas ielā 6, Baložos, pirmdienās 15.05 - 15.50 un trešdienās 15.05 - 15.50.
7. klašu skolēniem Skolas ielā 6, Baložos, pirmdienās 15.05 - 15.50 un trešdienās 15.05 - 15.50.
Baložu vidusskola ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda projektā. Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai.
Projekta mērķis: nodrošināt Latvijas izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus.
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
MARTS
26.03. - Projekts: "Kods: Lauki - 2" pasākums "Ēdienu festivāls";
26.03. - no plkst. 18:00 - 20:00 - Tikšanās ar priekšmetu skolotājiem;
KABINETU SADALĪJUMS (PDF)
01.03. – 31.03. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums