Skolas padome

Baložu vidusskolas vecāku Padome

Vecāku iesaiste skolas darbībā noteikta Izglītības likumā 31. pantā un skolas ietvaros to precizē Baložu vidusskolas vecāku Padomes reglaments.

 

Baložu vidusskolas vecāku Padomes sastāvs 2020./2021. mācību gadā: 

Priekšsēdētājs: Jūlija Zaharhina

Priekšsēdētāja vietnieki: Juris Žilko

Skolas direktore: Vita Broka

Pedagogu pārstāvji: Inese Dumpe, Maija Krūze

Skolēnu pārstāvji: Linda Torando, Katrīna Kārlsone

 

Vecāku pārstāvji: Vita Broka, Inese Dumpe, Maija Krūze, Aina Nemiro, Juris Žilko, Ingrīda Ivbule, Līga Hammere, Jūlija Zaharkina, Svetlana Matvejenko, Keta France Bamblovska, Ilze Kreita.

 

Sazināties un izteikt ierosinājumus ikviens vecāks, skolēns vai skolas skolotājs var šādi:

  1. caur klases izvirzīto vecāku pārstāvi vecāku Padomei
  2. caur vecāku Padomei izvirzītajiem pedagogiem
  3. caur klases pārstāvi skolēnu padomē
  4. ar jebkuru vecāku no vecāku padomes caur e-klasi: E-klases pasts -> Jauna vēstule -> Adresāti -> Vecāku Padome

 

 Sēdes:

 2020./2021. m. g.​

15.09.2020.

Protokols Nr.1

 

   

 

 

 

Baložu vidusskolas vecāku Padomes sastāvs 2019./2020. mācību gadā: 

Priekšsēdētājs: Jūlija Zaharhina

Priekšsēdētāja vietnieki: Juris Žilko

Skolas direktore: Vita Broka

Pedagogu pārstāvji: Inese Dumpe, Ilze Dauberga

Skolēnu pārstāvji: Linda Torando, Katrīna Kārlsone

 

Vecāku pārstāvji: Ilze Kreita, Santa Škapare, Svetlana Matvejenko, Ingmāra Bergmane, Sanita Linka, Signe Lapiņa, Lāsma Mencendorfa, Mārtiņš Ansonskis, Ingrīda Ivbule, Agris Saulītis, Linda Ķikuste, Keta France Bamblovska, Juris Žilko, Jeļena Admirolova, Sergejs Jakovļevs, Ilze Dauberga.

 

Sazināties un izteikt ierosinājumus ikviens vecāks, skolēns vai skolas skolotājs var šādi:

  1. caur klases izvirzīto vecāku pārstāvi vecāku Padomei
  2. caur vecāku Padomei izvirzītajiem pedagogiem
  3. caur klases pārstāvi skolēnu padomē
  4. ar jebkuru vecāku no vecāku padomes caur e-klasi: E-klases pasts -> Jauna vēstule -> Adresāti -> Vecāku Padome

 

 Sēdes:

 2019./2020. m. g.​

17.10.2019.

Protokols Nr.1

 

   

 

 

 

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: