Panākumi olimpiādēs

Apsveicam olimpiāžu laureātus 2019./2020. mācību gadā.

Vēlam panākumus arī turpmāk!

 

Olimpiāde

Norises vieta

Izglītības iestāde

Klase

Skolēna vārds, uzvārds

Skolotāja vārds, uzvārds

Vieta

Olaines, Salaspils, Ķekavas, Siguldas, Garkalnes, Carnikavas un Ikšķiles novadu krievu valodas (svešvalodas) valsts 23.olimpiādes 2.posms

 

 

A grupa – izglītojamie, kuri mācās krievu valodu kā svešvalodu un kuru ģimenēs nerunā krieviski.

B grupa – izglītojamie, kuri agrāk ir mācījušies mazākumtautību izglītības iestādēs vai kuru ģimenēs sarunājas krievu valodā vai bilingvāli.

 

Siguldas VĢ

Baložu vidusskola

9.kl. B grupa

Liāna Žuka

Nadežda Krastiņa

1.

9.kl. B grupa

Alika Aņisimova

Nadežda Krastiņa

2.

10.-12.kl. A grupa

Raivo Strēlis

Nadežda Krastiņa

2.

10.-12.kl. B grupa

Maksims Puzirevskis

Nadežda Krastiņa

3.

10.-12.kl. B grupa

Kristīne Ramzaiceva

Nadežda Krastiņa

1

10.-12.kl. B grupa

Gabriela Gadalova

Nadežda Krastiņa

1.

10.-12.kl. B grupa

Ņikita Paturskis

Nadežda Krastiņa

2.

10.-12.kl. B grupa

Patrīcija Rulle

Nadežda Krastiņa

3.

Ķekavas novada atklātais vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde, veltīts Baložu vidusskolas keramikas pulciņa 30 gadu jubilejai (1.-6.klasēm)

Baložu vidusskola

Baložu vidusskola

1.kl.

Viktors Egīls Sīlis

Astrīda Lesnika

2.

2.kl.

Ernests Kokorišs

3.

Šarlote Patmalniece

2.

Marta Rihtere

1.

3.kl.

Aleksandra Birjuka

A

4.kl.

Eduards Strokatovs

2.

Novadu apvienības fizikas 70.olimpiāde 2.posms

Ķekavas vidusskola

Baložu vidusskola

10.kl.

Ņikita Paturskis

Tatjana Druka

A

Olaines, Ķekavas, Salaspils un Ikšķiles novadu matemātikas olimpiāde 9.-12.kl.

Olaines 1.vidusskola

Baložu vidusskola

12.kl.

Kristiāna Broka

Tatjana Druka

A

Siguldas novada, novadu apvienības II posma angļu valodas olimpiāde 8.klasēm

Siguldas VĢ

Baložu vidusskola

8.kl.

Alise Ļoļāne

Tatjana Savenkova

A

Ķekavas novada matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm

Ķekavas vidusskola

Baložu vidusskola

5.kl.

Gustavs Ēriks Rupais

Līga Riekstiņa

A

6.kl.

Emīls Ezeriņš

Liene Višņevska

2.

Platons Kromāns

2.

Annija Novicka

A

Danika Dišlere

2.

7.kl.

Toms Bandilko

Liene Višņevska

A

8.kl.

Daniels Vizulis

Liene Višņevska

A

Starpnovadu (Ķekava, Olaine, Salaspils, Ikšķile) 70.matemātikas olimpiādes 2.posms 5.-8.klasēm

Olaines 2.vsk.

Baložu vidusskola

5.kl.

Gustavs Ēriks Rupais

Liene Višņevska

2.

6.kl.

Platons Kromāns

Liene Višņevska

3.

Yutong Luo

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:30 - 11:10
4. stunda: 11:30 - 12:10
5. stunda: 12:30 - 13:10
6. stunda: 13:30 - 14:10
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:10 - 15:50

 

Skolas pasākumi


 

FEBRUĀRIS

 

17. - 21. februāris - Solistu konkurss "Baložu gailēns" 1.-9.kl. skolēniem 1. kārta;

 

24. - 28. februāris - Solistu konkurss "Baložu gailēns" 1.-9.kl. skolēniem 2. kārta;

 

3. - 28. februāris - Skolas somas pasākumi;

 

 

Skolas autobusa saraksts

 

Nospiežot uz šī faila:

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: