Panākumi olimpiādēs
OLIMPIĀDES 2021./2022. m.g.
Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.
Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe
Skolotāja Ingrīda Šteinberga
Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.
Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta
Skolotāja Astrīda Beča
Valters Meška, 8.klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde
Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)
Skolotāja Ingrīda Šteinberga
Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde
Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta
Skolotāja Rita Onzule
Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde
Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)
Skolotāja Liene Višņevska
Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde
Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)
Verba Evija, 12.klase, atzinība
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde
Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta
Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība
Skolotājs Māris Musts
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums