Aktualitātes

Izlaidums Baložu vidusskolā

Izlaidums Baložu vidusskolā

Vēl mirkli esam kopā visi, Saulaini un cerību pilni,
Vēl nezinam, ko pasaule mums nesīs, Vēl nezinam, kas tajā sagaidīs...

Lasīt vairāk >
Koncerts

Koncerts

Ielūdzam uz TAUTASDEJU koncertu š.g. 18. jūnijā plkst. 19:00 Baložu vidusskolā!

Ieeja BEZ MAKSAS

AFIŠA

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

"Latvijas skolas somas" projekta ietvaros 1.a klase apmeklēja Senās skolas muzeju Zoom tiešsaistē. Muzeja apmeklēšanas laikā pirmklasnieki iepazinās ar senās skolas izskatu, kārtību, senvārdiem..

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

31. maijā "Latvijas skolas somas " projekta ietvaros 1.b klases bērniem bija iespēja iepazīt un klātienē izpētīt “Avārijas..

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

"Latvijas skolas soma" projekta ietvaros pie 1.a klasītes latviešu valodas, dizaina un tehnoloģiju stundu ietvaros ciemojās rakstniece Inese Valtere.

Bērniem bija iespēja iepazīties ar grāmatas tapšanas procesu un tādām profesijām..

Lasīt vairāk >
Krāsu nedēļa Baložu vidusskolā

Krāsu nedēļa Baložu vidusskolā

Mūsu skolā pēdējās skolas dienas bija īpaši krāsainas. Katru nedēļas dienu veltījām kādai krāsai..

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: