Aktualitātes

Ziemassvētku egle

Ziemassvētku egle

Paldies Turlo ģimenei par brīnišķīgo Ziemassvētku egli, kas svēkos priecē Baložu vidusskolas skolēnus, vecākus un darbiniekus!

Lasīt vairāk >
Ziemassvētku ieskaņu koncerts

Ziemassvētku ieskaņu koncerts

Ielūdzam uz koncertu!

20. decembrī plkst. 18:30

Lasīt vairāk >
5.c klase dodas ekskursijā

5.c klase dodas ekskursijā

4.novembrī mēs devāmies ekskursijā uz Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmisko centru.

Lasīt vairāk >
A. Čaka dzejas un dziesmu koncertprogramma

A. Čaka dzejas un dziesmu koncertprogramma

"Šovakar gribas man sapņot par visu,

kas augstāks par torņiem..."

Lasīt vairāk >
„Militārās izaugsmes un izglītības iespējas Latvijā”

„Militārās izaugsmes un izglītības iespējas Latvijā”

Pie mums viesojās kapteiņleitnants, kas novadīja lekciju par tematu „Militārās izaugsmes un izglītības iespējas Latvijā”.

Lasīt vairāk >
Aktivitātes svētkiem par godu

Aktivitātes svētkiem par godu

Svētkiem par godu - radošie darbi.

Pārējos darbus iespējams apskatīt Baložu pilsētas kultūras namā.

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: