Aktualitātes

Skolotāju dienā

Skolotāju dienā

Lai svētki dod enerģiju un spēku turpmākajam darbam!

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Absolventes vizīte

Absolventes vizīte

20. septembrī pie 10.a klases viesojās Tatjana Zaharova...

Lasīt vairāk >
Uzdevumi.lv

Uzdevumi.lv

Aktīvs mācību gada sākums... Baložu vidusskola šobrīd ir 1. vietā Latvijā! Tā turpināt!
Portāls www.uzdevumi.lv

Lasīt vairāk >
Sadraudzības pasākums

Sadraudzības pasākums

Šī gada 2.jūnijā, JDK „Trejdeviņi” rīkoja sadraudzības pasākumu...

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Mikeļdienas gadatirgus

Mikeļdienas gadatirgus

Miķelīti, rudenīti, meties ceļa maliņā!
Gadatirgus jau šo piektdien!

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Drošības dienas pasākums

Drošības dienas pasākums

Baložu vidusskolā norisinājās drošības dienas pasākums sākumskolas...

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: