Aktualitātes

Forums 2017

Forums 2017

17.05.2017. norisinājās „Latvijas jauno satiksmes dalībnieku forums 2017” 2. kārtas sacensības Rīgā.

Lasīt vairāk >
Pēdējais zvans

Pēdējais zvans

Sestdien, 13. maijā notika pēdējais zvans 9. un 12. klašu skolēniem. Veiksmi eksāmenos!

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Konference jauniešiem 16. maijā

Konference jauniešiem 16. maijā

Aicinām pieteikties "Ķekavas novada jauniešu iniciatīvu centra'' rīkotajai konferencei. Konferences tēma “Eiropa un tās tautu identitāte”. Info: https://www.facebook.com/events/586338868239378/

Lasīt vairāk >
Angļu valodas konkursa laureāti

Angļu valodas konkursa laureāti

Renārs Klāvs Apīnis (5.c) - 1. VIETA, Valters Meška (3.c) - 3. VIETA, Rebeka Patrīcija Apīne (3.d) - ATZINĪBA! Sveicam!

Lasīt vairāk >
Mākslu diena 2017

Mākslu diena 2017

2. maijā, visas dienas garumā, norisinājās mākslu diena sākumskolas skolēniem..

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Koncerteļojums uz Starptautisko folkloras festivālu Horvātijā

Koncerteļojums uz Starptautisko folkloras festivālu Horvātijā

Vēlamies lūgt Jūsu atbalstu mūsu skolas jauniešiem: http://www.maksimalisti.lv/lv/details/291/

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: