Aktualitātes

Pēdējais zvans Baložu vidusskolā

Pēdējais zvans Baložu vidusskolā

Lai veicas eksāmenos! Un uz tikšanos izlaidumā!

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Svētkos

Svētkos

No ābeļziediem pašus baltos ziedus
Es tavās delnās gribu purināt..

Baložu vidusskolas VIDEO sveiciens MĀMIŅDIENĀ

Lasīt vairāk >
Apsveicam ar iegūto 1. vietu!

Apsveicam ar iegūto 1. vietu!

Šī gada 6. maijā, Ķekavā norisinājās LATVIJAS SKOLĒNU 75. SPARTAKIĀDE florbola sacensības bērniem.

Lasīt vairāk >
Latvijas Neatkarības atjaunošanas svētki

Latvijas Neatkarības atjaunošanas svētki

Aicinām Latvijas Neatkarības atjaunošanas svētkus svinēt kopā! Dziesma latviešus ir stiprinājusi, dziedinājusi, pavadījusi..

Lasīt vairāk >
Olimpiskā diena 2022

Olimpiskā diena 2022

22. aprīlī Baložu vidusskolas PII grupas, 1.- 4. kl. skolēni un viņu audzinātāji ..

Lasīt vairāk >
Orientēšanās sacensības

Orientēšanās sacensības

Sveicam 5.d klases skolnieci Lauru Ķikusti ar iegūto godpilno 1. vietu 13. aprīlī Ķekavas..

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: