Aktualitātes

JDK

JDK "TrejDeviņi"

Ja Tev ir apnicis sēdēt mājās bezdarbībā un esi gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus..

AFIŠA

Lasīt vairāk >
Dalība Valsts olimpiādē

Dalība Valsts olimpiādē

9.c klases skolniece Anete Krūmiņa, 11. martā, piedalās 72. VALSTS matemātikas olimpiādē un pārstāv Baložu vidusskolu. Vēlam veiksmi un lepojamies par skolēnu sasniegumiem!

Lasīt vairāk >
 Skolēnu pašpārvaldes aktivitātes

Skolēnu pašpārvaldes aktivitātes

Piektdien (11.03.) no plkst. 9:00 - 11:45 ZOOM platformā notiks nodarbības BVSK Skolēnu pašpārvaldei.

Programma (PDF)

Lasīt vairāk >
Bezmaksas PAVASARA brīvlaika aktivitātes

Bezmaksas PAVASARA brīvlaika aktivitātes

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra aicina 1.-5.klases skolēnus uz bezmaksas pavasara brīvlaika aktivitātēm!

Lasīt vairāk >
Velodrošība

Velodrošība

Aicinām ikvienu skolēnu piedalīties Baložu Velodrošības sacensībās šo sestdien, 5. martā Baložu vidusskolā.  Sacensībām noteikta..

 

Lasīt vairāk >
Erasmus + Pop-up learning

Erasmus + Pop-up learning

Baložu vidusskola īsteno Erasmus+ projektu, kas veltīts digitālās izglītības pieejamības veicināšanai.

Vairāk info

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: