Aktualitātes

Mūsdienu deja 2015

Mūsdienu deja 2015

Beidzot pienāca ilgi gaidītā diena -  norisinājās konkurss  ''Mūsdienu deja 2015.'' 

Lasīt vairāk >
Talka 2015

Talka 2015

Piektdien, 24. aprīlī, pēc 5. stundas, 1. - 12. klases skolēni, audzinātāji...

Lasīt vairāk >
Aizvadīta 2. kārtas koru skate

Aizvadīta 2. kārtas koru skate

23.aprīlī Ķekavas pagastā, Doles Tautas namā tika atklāts 2. kārtas koru ...

Lasīt vairāk >
Konkurss

Konkurss "Can I do it?"

Ar panākumiem sveicam:

Renāru Klāvu Apīni un Emīlu Romanovu!

Lasīt vairāk >
Konkurss Baldones un Ķekavas novada vidusskolu 10.-12.klašu skolēniem

Konkurss Baldones un Ķekavas novada vidusskolu 10.-12.klašu skolēniem

Vēlies doties braucienā pa Misu ar visu klasi bez maksas?

Lasīt vairāk >
KSMR FITNESS

KSMR FITNESS

Treniņi ir iespēja katram uzlabot savu fizisko sagatavotību, veselību un pašsajūtu kopumā...

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: