Aktualitātes

e-Twinning projektā “Pavasara vēstneši”

e-Twinning projektā “Pavasara vēstneši”

Baložu vidusskolas 1.c klases skolēni kopā ar skolotāju Agniju Grigori..

Lasīt vairāk >
Muzikālā cirka izrāde

Muzikālā cirka izrāde

Maija beigās 3. klašu skolēni saņēma lielisku dāvanu projekta “Skolas soma” ..

Lasīt vairāk >
Video pasākums ,,Bungu Bunkurs’’

Video pasākums ,,Bungu Bunkurs’’

7.a klases skolēnu domas par projekta "Skolas soma" muzikālo video pasākumu..

Lasīt vairāk >
Interaktīvā nodarbība ''Āraišu ezerpils''

Interaktīvā nodarbība ''Āraišu ezerpils''

Projekta "Skolas somas" ietvaros 6.c klases skolēni piedalījās..

Lasīt vairāk >
Dalība labdarības akcijā

Dalība labdarības akcijā

Nu jau vairākus gadus mūsu skolas meiteņu darbiņi tiek nosūtīti labdarības..

Lasīt vairāk >
Leļļu teātra izrāde “Makss un Morics”

Leļļu teātra izrāde “Makss un Morics”

Projekta “Skolas soma” ietvaros, 1.c klases skolēni tiešsaistē..

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

FEBRUĀRIS

 

 

29.02 - Skolas Angļu valodas olimpiāde  5.-6. kl. ;

 

01.02. – 28.02. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: