Aktualitātes

2.c klases aktivitātes

2.c klases aktivitātes

Agrā, saulainā 16.aprīļa rītā 2.c klase devās uz Rīgu ciemospie Džimbas uz centru "Dardedze" Āgenskalnā pie Māras dīķa. 

Lasīt vairāk >
3.d klases ekskursija uz Dino Zoo Pasauli

3.d klases ekskursija uz Dino Zoo Pasauli

19.aprīlī 3.d klase devās ekskursijā uz Lielāko centru dzīvniekiem un viņu saimniekiem Baltijā..

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

19.04.2024. 12.a klase devās uz Farmācijas muzeju, pateicoties programmas “Latvijas skolas somas”..

Lasīt vairāk >
Noslēdzies projekts “Kods.L.A.U.K.I.-2”

Noslēdzies projekts “Kods.L.A.U.K.I.-2”

12. aprīlī Jelgavā norisinājās LBTU - Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte..

Lasīt vairāk >
Radošo darbu konkurss 1.- 4. klašu skolēniem

Radošo darbu konkurss 1.- 4. klašu skolēniem

Vēl mazliet, un skolēni dosies vasaras brīvlaikā. Šis ir īstais laiks, lai pārliecinātos, ka viņi zina, kāda..

Lasīt vairāk >
Inovāciju skola piedāvā

Inovāciju skola piedāvā

Izsludinām iespēju pieteikties uz Inovāciju skolas vasaras dienas nometnēm bērniem! 

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

JŪNIJS

 

Jauku vasaras brīvlaiku!

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: