Aktualitātes

Solistu konkurss

Solistu konkurss

Šī gada 6.martā Baložu vidusskolā pirmo reizi notika..

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Foto konkurss ”Mana zeme skaistā”

Foto konkurss ”Mana zeme skaistā”

Baložu vidusskolas pamatskolas skolēni..

Lasīt vairāk >
''Sporto visa klase''

''Sporto visa klase''

3.a un 3.c klase iesildās pirms tautas bumbas sacensībām - SPORTO VISA KLASE.

Lasīt vairāk >
Baložu vidusskolēni pēta dabisko radioaktivitāti

Baložu vidusskolēni pēta dabisko radioaktivitāti

14. februārī mēs, Baložu vidusskolas..

Lasīt vairāk >
Starpnovadu sacensības

Starpnovadu sacensības

18. februārī piedalījāmies starpnovadu sacensībās un guvām jaunu pieredzi.

Lasīt vairāk >
Došanās uz NVA

Došanās uz NVA

13. februārī mēs - 9.a klase devāmies uz Nodarbinātības valsts aģentūru. Tur mums..

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: