Aktualitātes

Eurobuss viesojās Baložu vidusskolā

Eurobuss viesojās Baložu vidusskolā

Rosinot interesi par Eiropas Savienību (ES), trešo gadu tūrē pa Latvijas skolām dodas Mobilais zināšanu ekspresis...

Lasīt vairāk >
Zinātņu pamatu un tehnoloģiju diena

Zinātņu pamatu un tehnoloģiju diena

Mūsu skolā 9. martā norisinājās ,,Zinātņu pamatu un tehnoloģiju diena", kurā skolēni..

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Jauniešu gada balva 2016

Jauniešu gada balva 2016

Kā jau katru gadu, arī šogad talantīgākos un aktīvākos jauniešus apbalvoja ceremonijā...

Lasīt vairāk >
Mūsu laureāti -

Mūsu laureāti - "Gribu būt mobils!"

Komanda saspringtā cīņā, cīnoties ar vēl sešām komandām, izcīnīja pirmo vietu, iegūstot..

Lasīt vairāk >
9.a klase dodas uz okupācijas muzeju

9.a klase dodas uz okupācijas muzeju

9.a klase vēsturē mācās par PSRS laika posmu, un lai..

Lasīt vairāk >
Zinātņu pamatu un tehnoloģiju diena

Zinātņu pamatu un tehnoloģiju diena

Ielūdzam ceturtdien - 9. martā!

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: