Aktualitātes

Interaktīvā nodarbība ''Āraišu ezerpils''

Interaktīvā nodarbība ''Āraišu ezerpils''

Projekta "Skolas somas" ietvaros 6.c klases skolēni piedalījās..

Lasīt vairāk >
Dalība labdarības akcijā

Dalība labdarības akcijā

Nu jau vairākus gadus mūsu skolas meiteņu darbiņi tiek nosūtīti labdarības..

Lasīt vairāk >
Leļļu teātra izrāde “Makss un Morics”

Leļļu teātra izrāde “Makss un Morics”

Projekta “Skolas soma” ietvaros, 1.c klases skolēni tiešsaistē..

Lasīt vairāk >
Cirka izrāde “Alise Brīnumzemē”

Cirka izrāde “Alise Brīnumzemē”

24.maijā projekta "Skolas somas'' ietvaros 1.a klasei lieliska iespēja...

Lasīt vairāk >
Apsveicam un lepojamies!

Apsveicam un lepojamies!

4.c kl. skolniece Kristiāna Vigule matemātikas konkursā "Tik vai cik" ieguva 3. vietu VALSTĪ!

Lasīt vairāk >
Izzinošā lekcija “Senā skola”

Izzinošā lekcija “Senā skola”

27.maijā 2.d klases skolēni “Skolas soma” projekta ietvaros, Zoom platformā..

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: