Aktualitātes

Rudens popiela

Rudens popiela

Fotogalerija

21. oktobrī brīvlaiku iedziedāja un iedejoja Rudens Popiela.

Lasīt vairāk >
6.a klases ekskursija

6.a klases ekskursija

17. oktobrī mūsu klase devās ekskursijā uz maizes ceptuvi ‘’Lāči’’ un lidostu "Rīga"

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Rudens Brīvlaika studija

Rudens Brīvlaika studija

Vairāk informācija un pieteikšanās online

Lasīt vairāk >
 Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē

Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē

Ķekavas novada dome 2016.gada 17.oktobra sēdē apstiprināja noteikumus...
Lasīt vairāk >
Vecāku sapulce

Vecāku sapulce

Aicinām uz klases vecāku sapulci-

20. oktobrī plkst. 18:30

* no plkst. 17:30 - 20:00 tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem

Lasīt vairāk >
Dzejas dienas 2016

Dzejas dienas 2016

7. oktobrī, Dzejas dienu ietvaros, norisinājās noslēguma pasākums - daiļrunātāju konkurss.

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: