Aktualitātes

Tautas deju koncerts

Tautas deju koncerts

Valsts svētku koncerts

3. novembrī plkst. 19:00

Ielūdzam!

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

Koncertlekcija "Ceļš uz lielo skatuvi", grupa "Citi zēni", 5.-12. klasēm 2. novembrī plkst. 11:50, skolas stikla zālē.

Lasīt vairāk >
11.a klase devās uz Rīgas Aeronavigācijas institūtu

11.a klase devās uz Rīgas Aeronavigācijas institūtu

Apmeklējuma laikā skolēni tika iepazīstināti ar RAI studiju programmām, studentu..

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

9. oktobrī, 9.a klases skolēni un audzinātāja "Latvijas skolas somas" ..

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

3. un 4.oktobrī Baložu vidusskolā ciemojās māksliniece Anda Kolosova. Divu dienu..

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Labākais skolotājs Ķekavas novadā

Labākais skolotājs Ķekavas novadā

Mūsu LABĀKIE pedagogi - Līga Lapiņa un Dzintars Beikulis!

Lepojamies!

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

APRĪLIS

 

 

26.04 - Konkurss: "Can I Do? " (3.-6.kl.) (Gaismas Tilts - 97);

 

01.04. – 30.04. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: