Aktualitātes

eTwinning

eTwinning

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros rīkoja Nacionālo eTwinning konferenci 2021.gada..

Lasīt vairāk >
Informācija par skolēnu testēšanu brīvlaikā

Informācija par skolēnu testēšanu brīvlaikā

Informācija par rīcību pēc ceļošanas.

Kad un kā atgriezties skolā? (JPEG)

Lasīt vairāk >
Skolēnu rudens brīvlaika aktivitātes

Skolēnu rudens brīvlaika aktivitātes

Aicinām skolēnus būt aktīviem, doties dabā un piedalīties rudens brīvlaika (no 18.-22. oktobrim) BEZMAKSAS aktivitātēs!

VAIRĀK INFO

Lasīt vairāk >
Radošā rudens izstāde

Radošā rudens izstāde "Zīļuks"

Šonedēļ pie 2.e klases ir apskatāma bērnu radošā rudens izstāde "Zīļuks"!

Tā kā esam čakli ozolzīļu vācēji, tad šonedēļ..

Lasīt vairāk >
Aktivitātes septembrī 2.e klasē

Aktivitātes septembrī 2.e klasē

Izmantojot Rīgas zooloģiskā dārza pateicības raksta privilēģijas par iepriekšējā sezonā savāktajām ozolzīlē..

Lasīt vairāk >
Koncertlekcija

Koncertlekcija

Pasākums TIEK ATCELTS!

Pasākums organizēts 5.-7. klasēm skvērā pie vardes (āra apstākļos).

AFIŠA (JPEG)

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

FEBRUĀRIS

 

 

29.02 - Skolas Angļu valodas olimpiāde  5.-6. kl. ;

 

01.02. – 28.02. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: