Aktualitātes

"Drošie un veiklie"

5. aprīlī Baložu vidusskolas komanda piedalījās nākošā līmeņa sacensībās "Drošie un veiklie"..

Lasīt vairāk >

"April, April"

Jokot ir veselīgi!

''April, april!'' – un smieklu vētra pa visu klasi!

Lasīt vairāk >
Sacensības

Sacensības "Drošie un veiklie"

24. martā, Ķekavas sākumsskolas sporta hallē tikai aizvadītas sacensības "Drošie un veiklie" (dažādu veidu stafetes).

Lasīt vairāk >
JDK

JDK "TrejDeviņi"

Ja Tev ir apnicis sēdēt mājās bezdarbībā un esi gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus..

AFIŠA

Lasīt vairāk >
Dalība Valsts olimpiādē

Dalība Valsts olimpiādē

9.c klases skolniece Anete Krūmiņa, 11. martā, piedalās 72. VALSTS matemātikas olimpiādē un pārstāv Baložu vidusskolu. Vēlam veiksmi un lepojamies par skolēnu sasniegumiem!

Lasīt vairāk >
 Skolēnu pašpārvaldes aktivitātes

Skolēnu pašpārvaldes aktivitātes

Piektdien (11.03.) no plkst. 9:00 - 11:45 ZOOM platformā notiks nodarbības BVSK Skolēnu pašpārvaldei.

Programma (PDF)

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

FEBRUĀRIS

 

 

29.02 - Skolas Angļu valodas olimpiāde  5.-6. kl. ;

 

01.02. – 28.02. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: