Aktualitātes

"Latvijas skolas somas" pasākums

31. maijā "Latvijas skolas somas " projekta ietvaros 1.b klases bērniem bija iespēja iepazīt un klātienē izpētīt “Avārijas..

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

"Latvijas skolas soma" projekta ietvaros pie 1.a klasītes latviešu valodas, dizaina un tehnoloģiju stundu ietvaros ciemojās rakstniece Inese Valtere.

Bērniem bija iespēja iepazīties ar grāmatas tapšanas procesu un tādām profesijām..

Lasīt vairāk >
Krāsu nedēļa Baložu vidusskolā

Krāsu nedēļa Baložu vidusskolā

Mūsu skolā pēdējās skolas dienas bija īpaši krāsainas. Katru nedēļas dienu veltījām kādai krāsai..

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

20. maijā 8.a klase devās ,,Latvijas skolas somas’’ piedāvātā mācību izzinošā pastaigā pa Melngalvju namu...

Lasīt vairāk >

"Latvijas skolas somas" pasākums

''Latvijas skolas somas'' projekta ietvaros 2.e klase apmeklēja ķiploku audzētavu un ražotni Raunas ķiploks..

Lasīt vairāk >
Daugavas muzeja apmeklējums

Daugavas muzeja apmeklējums

3.b klase apmeklēja Doles salā Daugavas muzeju. Uzzināja, kāda Daugava izskatījās senatnē..

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

FEBRUĀRIS

 

 

29.02 - Skolas Angļu valodas olimpiāde  5.-6. kl. ;

 

01.02. – 28.02. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: