Vēstures starpklašu turnīrs


Baložu vidusskolā tika rīkots starpklašu vēstures turnīrs 9., 10, 11. un 12. klašu grupā, kas pēc ilgāka pārtraukuma bija viens no retajiem pasākumiem, kurā vairākas klases klātienē, izmantojot Kahoot platformu, varēja sacenties savā starpā par godalgām.

Kopumā vairāku posmu ietvaros par turnīra punktiem sacentās sešas klases, kas katrā viktorīnas posmā par dažādiem vēstures laikmetiem sūtīja trīs komandas pārstāvjus. Turnīra laikā vērot to bija ieradušies dažādi priekšmetu skolotāji, klases audzinātāji, skolas administrācijas pārstāvji, kā arī citu klašu skolēni.

 

Apsveicam 9.c klases dalībniekus, kam izdevās savākt visvairāk punktus un izcīnīt pirmo vietu, 11.a klasi ar godpilno otro vietu un 10.a klasi ar trešo vietu


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

MAIJS

 

 

17.05. plkst. 11:50-13:00 - Skolas pēdējais zvans;

 

21.05. plkst. 9:50 aktu zāle -Modes un mūzikas EVOLŪCIJA -Piedalās: 5.a, 6.b, 6.d, 7.b, 7.c, 8.b kl. (AFIŠA PDF)

 

 

30.05. plkst. 19:00 - Mācību gada noslēguma koncerts (AFIŠA pdf);

 

 

21.05. – 31.05. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: