Ekskursija uz Līgatni


Trešdien, 23. septembrī mēs - 10.a klase kopā ar 9.c klasi devāmies ekskursijā uz Līgatni. No skolas mēs izbraucām plkst. 8:30. No sākuma mēs devāmies uz Līgatnes papīra fabriku, kas jau sešus gadus kā nestrādā. Mēs uzzinājām informāciju par papīra ražošanas procesu.

 

Pēc fabrikas apmeklējuma mēs devāmies uz Padomju Slepeno Bunkuru. Bija ļoti interesanti gida pavadībā izstaigāt un apskatīt telpas un ierīces no PSRS laikiem, kā arī klausīties mūsu gida stāstījumu. Pusotru stundu mēs pavadījām sešu metru dziļumā, kas nedaudz biedēja, bet bija ļoti interesanti. Kad mēs atgriezāmies no ekskursijas, mums jau bija sagatavotas ļoti gardas pusdienas.

 

Tālāk devāmies uz Līgatnes dabas takām, kur pavadījām apmēram divas stundas - izstaigājāmies svaigā gaisā, kā arī redzējām meža dzīvniekus. Daba Līgatnē ir ļoti skaista, ka arī mums bija paveicies ar laikapstākļiem. Pēc tam jau devāmies mājās.

 

Mēs visi bijām ļoti noguruši, bet tas bija tā vērts. Mēs guvām neaizmirstamus iespaidus un emocijas. Mums ļoti patika un mēs ar nepacietību gaidām, ka atkal dosimies kādā ekskursijā.

/10.a klases skolēni/

 

23.septembrī mēs ar klasi devāmies ekskursijā uz Līgatni. Visa ekskursija bija aizraujoša. Kur tik mēs nedevāmies- Līgatnes papīrfabrika, strādnieku dzīvoklīši, Līgatnes alas un bunkurs. Diena bija patīkama. Laiks mūs palutināja, saule spīdēja un muguras sildīja. Visu mēs noslēdzām ar brīnišķīgu pastaigu pa Līgatnes dabas takām. Mēs šo dienu piepildījām ar neaizmirstamām atmiņām, par kurām domāsim un atcerēsimies vēl ilgi.

/Linda Tarando 9.c klase/

 

Pēc manām domām, mūsu ekskursija ar klasi bija izdevusies. Mēs apskatījām Līgatnes Padomju slepeno bunkuru, papīrfabriku un Līgatnes dabas takas. Šajā ekskursijā es sapratu, cik ļoti man ir brīnišķīga klase un cik tuvi visi esam.

/Rēzija Timermane 9.c klase/

 

Brauciens uz Līgatni bija elpu aizraujošs piedzīvojums visas dienas garumā. Sākot ar papīrfabrikas apskati, kurā varēja uzzināt daudz jauna par tā laika dzīvi.

Nākamais apskates objekts bija Līgatnes bunkurs, kas ļāva atgriezties laikā, jo tajā nekas nebija mainījies. Atmiņā arī palika pārcēlājs pār Gauju, lai gan īpašas emocijas manī tas neizraisīja, taču to nevarētu teikt par Līgatnes dabas parku, bija tik interesanti aplūkot dažādus dzīvniekus.

Kopumā diena bija izdevusies, noteikti gribētos ko tādu atkārtot.

/Francis Lagodskis 9.c klase/

 

         


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

1. stunda: 8:15 - 8:55
2. stunda: 9:00 - 9:40
3. stunda: 9:45 - 10:25
4. stunda: 10:45 - 11:25
5. stunda: 11:45 - 12:25
6. stunda: 12:40 - 13:20
7. stunda: 13:35 - 14:15
8. stunda: 14:20 - 15:00
9. stunda: 15:05 - 15:45

 

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA


 

Jauku un saulainu vasaras brīvlaiku!

 

MĀCĪBU PROCESA ORGANIZĀCIJA


 

 

Skolas autobusa saraksts

 

Spēkā no 14.12.2020:

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: