Velodrošības mācības ārkārtas apstākļos

Baložu vidusskolas velodrošības pulciņš šogad atzīmē jau 15. sezonu. Līdzīgi kā citu interešu izglītības pulciņu un obligāto mācību priekšmetu pedagogiem arī mums šī mācību gada pēdējie 2,5 mēneši izvērtās jaunu izaicinājumu pilni.
Tas mums, pulciņa skolotājiem, lika pārorientēties uz iespējām, kuras piemērotas attālinātajam mācību procesam – no jauna veidojām teorētiskos uzdevumus līdz šim pulciņā neizmantotajā portālā uzdevumi.lv, bet nodarbībās tikāmies vienu reizi nedēļā tiešsaistē programmā Zoom. Tur pārrunājām un analizējām veiktos uzdevumus, kā arī, pateicoties programmas plašajām iespējām (piemēram, zīmēšana uz virtuālās tāfeles), skolēni paši iejutās skolotāju lomā un izdomāja uzdevumus, ko pārējie tiešsaistē risināja.
Plānojam, ka kādus no šiem attālinātajā mācību procesā izmantotajiem rīkiem varēsim pielietot arī klātienes mācībās.
Ievērojot drošības pasākumus, 1. jūnijā aicinājām uz īsu tikšanos klātienē, kur apbalvojām skolēnus par centīgu darbu šajā laikā!

Lai visiem priecīga un droša velo vasara un uz tikšanos rudenī!

Andris Žilko
Sandra Ozoliņa

Aktuālā informācija

Kārtība, kādā tiek nodrošināts mācību process Baložu vidusskolā, ievērojot epidemioloģisko situāciju infekcijas Covid-19 laikā (PDF)

OKTOBRIS

2. oktobris - Skolotāju diena;

15. oktobris - Vecāku tikšanās ar priekšmetu skolotājiem; Klases vecāku sapulces;

1. - 30. oktobris - "Skolas somas" pasākumi;

19.oktobris – 23.oktobris