Konkurss "Skolas zvaigzne 2019''


Baložu vidusskolā bija atkal priecīgs notikums - talantu konkurss “Skolas Zvaigzne 2019''! Ikvienam skolēnam bija iespēja parādīt savu talantu . Konkursam pieteicās 32 dalībnieki ar 25 priekšnesumiem. 1. marts iezīmējas par veiksmīgu dienu tikai 28 konkursa dalībniekiem, kuri bija pārliecināti par savu sniegumu. Pasākuma scenārija autore Jana Vīksna bija nopietni pārdomājusi katru konkursa norises daļu, lai viss ritētu raiti. Pasākumu vadīja  10. klases skolēns   Raivo Krists Bite un 9.a klases skolniece Patrīcija Priedīte. Konkursa dalībniekus priecēja muzikāls sveiciens no 7.b klases skolēna Mihaila Matvejeva, kurš sevi mūzikā ir pierādījis vairākus gadus pēc kārtas.

Konkursā  skanēja dažādu autoru dziesmas, tika spēlēti mūzikas instrumenti, demonstrētas mākslas vingrošanas prasmes, dzeja un izdejotas mūsdienu ritma dejas.

Pārliecinošu žūrijas simpātijas balvu  ieguva 1.c klases skolēns Roberts Grīnbergs, kurš spēlēja mežragu ,izpildot latviešu tautasdziesmu “Aiz kalniņa dūmi kūp”.

Konkursā trešās vietas ieguvēja bija 1.a klases skolniece Šarlote Patmalniece, kura izpildīja Artūra Manguļa dziesmu “Nokavētais reiss”. Otrajā vietā palika 4.a klases skolniece Anastasija Duborga – Ringe ar latviešu tautasdziesmu “Saulīt, mana krustmāte!” Pirmajā vietā – mākslas vingrotājas Sofija Petrikina no 3.b klases un Viola Surmoviča no 3.c klases.

Par skolas lielajām Zvaigznēm kļuva – Elīza Jakovļeva, Roberta Tihanova no 4.d klases, izpildot Guntara Rača dziesmu “Izdziedāsim sauli!”

Paldies pasākuma organizatoriem, dalībniekiem, atbalstītājiem un skatītājiem!

 

                                                                                                  /Skolēnu pašpārvaldes pārstāve

                                                                                                                 Linda Tarando/


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

APRĪLIS

 

 

18.04 - Lekcija vidusskolēniem: "Eiropas Parlamenta velēšanas";

 

26.04 - Konkurss: "Can I Do? " (3.-6.kl.) ( Gaismas Tilts - 97);

 

01.04. – 30.04. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: