Sadraudzības pasākums

Šī gada 2.jūnijā, JDK „Trejdeviņi” rīkoja sadraudzības pasākumu starp vairākiem tautas deju kolektīviem Baložu vidusskolā. Ciemos tika uzaicināti kā jauniešu, tā arī vidējās paaudzes deju kolektīvi.

Dienu sākām ar sporta spēļu atklāšanu, kur svinīgi stājāmies ierindā un dziedājām Latvijas valsts himnu. Jāsaka milzīgs paldies Mārtiņam Hudolejam – tieši viņš mums palīdzēja sarūpēt visneaizmirstamākos un interesantākos pārbaudījumus sporta spēlēm. Bija jāstumj busiņš, pilnā karavīra ekipējumā jāvelk smagās automašīnas riepa, jāpārnes piepildītas munīcijas kastes pāri būvniecības konteineram, ar mērkaķa precizitāti jāpārvar karavīra cienīga šķēršļu josla, kā arī jācīnās ar vairākiem citiem fiziski izaicinošiem pārbaudījumiem.

Pēc sporta spēlēm visi kolektīvi priecēja skatītājus, uzstājoties JDK „Trejdeviņi” rīkotajā koncertā „Siržu zagļi”. Šoreiz koncerts tika veidots kā luga, uzvedums, kurā galvenās lomas atveidoja pašmāju kolektīva dalībnieki, un kolektīvu izdejotās dejas bija kā krāsainu emociju papildinājums šim stāstam. Koncerta noslēgumā, protams, dalībnieku balle ar dzīvo mūziku un dančiem līdz rītam.

JDK „Trejdeviņi” vēlas pateikt lielu paldies saviem ciemiņiem – VPDK „Teika”, JDK „Māra”, JDK „Laile”, JDK „Idumeja”, JDK „Ērgļu jaunieši” un sporta spēļu 1.vietas ieguvējiem – ceļojošā kausa tagadējiem īpašniekiem: JDK „Strūga” – par sparīgu cīņas garu sacenšoties par 1.vietu sporta spēlēs un lustīgu dejas soli koncertā!

Gaidīsim jūs atpakaļ nākamgad!

OKTOBRIS

RUDENS BRĪVLAIKS