Apsveicam!


Baložu vidusskolas skolēnu sasniegumi 2017./2018.m.g.

 

Starpnovadu skatuves runas konkurss

 

Kristiānam Šauro - Sadovskim – 1. vieta (skolotāja Ināra Šauro Sadovska)

Dmitrijam Makarovam – 2. vieta (skolotājas Sarmīte Liepiņa, Valentīna Žukova)

____________________________________________________________________

 

Starpnovadu sākumskolas matemātikas olimpiāde

 

Ivo Zvaigznem, 1.a klase – Atzinība (skolotāja Vineta Šeinfiša)

Dmitrijam Makarovam, 1.b klase – Atzinība (skolotāja Valentīna Žukova)

Gustavam Ērikam Rupajam, 3.a klase – 1. vieta – (skolotāja Ināra Šauro – Sadovska)

Janai Kjapsnai, 4.d klase, - 1. vieta (skolotāja Liene Višņesvka)

Danikai Dišlerei 4.d klase, - 3. vieta (skolotāja Liene Višņesvka)

 

____________________________________________________________________

Starpnovadu sākumskolas latviešu valodas olimpiāde

 

Miķelim Taukulim, 1.a klase – Atzinība (skolotāja Vineta Šeinfiša)

Beātei Annijai Eglītei, 4.a klase – 3. vieta (skolotāja Inese Kronberga)

 

Apsveicam un lepojamies!


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

FEBRUĀRIS

 

 

29.02 - Skolas Angļu valodas olimpiāde  5.-6. kl. ;

 

01.02. – 28.02. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: