Pieredzes apmaiņas pēcpusdiena

Man ir 15 gadi, vai varu būt dalībnieks Erasmus+ projektā? / Kā un kur varu pieteikties dalībai projektā?  / Mani interesē mūzika un grafiti, vai drīzumā ir plānots kāds projekts, kurā varu satikt savus domu biedrus? / Mēs ar draudzeni bijām Erasmus+ jaunatnes apmaiņā un mums ir ideja ka mēs varētu uztaisīt projektu par dejošanu, bet nezinām ar ko sākt! / Viens čoms šobrīd kā brīvprātīgais dzīvo Spānijā, ko tas īsti nozīmē? / Pēc skolas pabeigšanas vēlos mācīties ārpus Latvijas, bet nezinu kur iegūt informāciju par iespējām….

Ja tevi interesē kāds no šiem jautājumiem vai arī nodarbina citi līdzīgi jautājumi, nāc un izzini sava iespējas pasākuma “KAS VAR BŪT LABĀKS PAR ŠO?” ietvaros, ceturtdien 17. maijā laikā no 15:00 – 19:00 Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā. Īpaši priecāsimies redzēt jauniešus, pedagogus, jaunatnes darbiniekus un citus speciālistus ar pieredzi vai bez pieredzes dalībā Erasmus+ projektos, lai neformālā gaisotnē dalītos iespaidos un iepazītos ar programmas piedāvātajām iespējām sniedzot padziļinātu izpratni.

Pasākuma ietvaros varēsi dzirdēt aizraujošus stāstus no projektu pieredzes, ja pievienosies mums jau pasākuma pirmajā daļā: Rasmas stāsti. Noteikti pievienojies debatei, ja tavu prātu nemierīgu dara jautājums - Vai dalība Erasmus+ projektu programmās ietekmē jauniešu migrāciju? Un pēc visa šī, pasākuma noslēgumā apkoposim viedokļus un uzņemsim kalorijas daloties ar gardām picām, kuras pasākuma dalībnieki varēs saņemt apmaiņā pret jautājumu vai viedokli.

NĀC UN IZZINI SAVA IESPĒJAS!

Aktuālā informācija par pasākumu: https://www.facebook.com/events/1715675598525530/

ĶEKAVAS NOVADA JAUNATNES INICIATĪVU CENTRS

MAIJS

31. maijs (2. mācību stundas laikā) - FLASHMOBS sākumskolai "Visi dejo!";

31. maijs - Mācību gada noslēgums;

JŪNIJS

15. jūnijs plkst. 15:00 - 9. un 12. kl. izlaidums.

VASARAS BRĪVLAIKS

no 1. jūnija līdz 31. augustam