Jaunumi
Krievu valodas olimpiāde Drukāt E-pasts:
Pagājušajā nedēļā notikusī Novadu apvienības 7.-8. klašu krievu valodas (otrās svešvalodas) olimpiāde iepriecinājusi ar labiem rezultātiem. Sveicam Viktoriju Ždanoviču ar 2.vietu, Diānu Bomiņu ar Atzinību un Janu Kovaļkovu ar 7.vietu (visas 7.a). Paldies skolotājai Nadeždai Krastiņai!
 
28.marts - vērienīgā Dabaszinību diena Drukāt E-pasts:

T.Druka/S.Ozoliņa

28.martā skolā norisinājās Dabaszinību, matemātikas un tehnoloģiju dienas pasākumi, tajā skaitā skolēnu pētījumu prezentācijas, eksperimentu demonstrējumi, 10. un 11. klases uzvedums, komandu konkursi „Zināt ir stilīgi!”, „Ekstrēmā trase” un „Sapņu mājas celtniecība”. Skolas 3.stāvā izstādīti arī skolēnu darbi – augu „oāzes” un uzskates darbi matemātikā. onkursus vadīja un eksperimentus demonstrēja 9. - 11. klašu skolēni.
Skolas stikla zālē pulcējās skolēni un skolotāji un ar interesi klausījās 11. klases skolnieču Tatjanas Zaharovas un Marinas Vaišļas zinātniski pētnieciskā darba prezentāciju „Kā izmantot cilvēka kustības elektronisku ierīču nodrošināšanai ar enerģiju”. Jaunāko klašu skolēni prezentēja savus darbus dabaszinībās - 5.a klases skolēns Sandis Maskaļonoks „Vielu pārvērtības – ogļskābās gāzes veidošanās”, 5.b klases skolnieces Sofija Gerasimova, Jana Ļaksa, Glorija Mētere, Angelika Savko „Kazeīna līmes pagatavošana” un „Zilo kāpostu novārījuma izmantošana: indikators skābas un sārmainas vides noteikšanā”.
Skolēni ar interesi vēroja ķīmiskas pārvērtības un atbildēja uz jautājumiem matemātikā .
Visus klātesošos patīkami pārsteidza 10. - 11. klašu skolēnu uzvedums – tiesas sēde, kurā tika izskatīta apsūdzība pret
Lasīt tālāk...
 
Uzvara Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku foruma 1. kārtā! Drukāt E-pasts:


Jau vairākus gadus piedalāmies Ceļu satiksmes drošības direkcijas rīkotajās sacensībās - Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku forumā, kurā dalībnieki mērojas spēkiem ceļu satiksmes noteikumu zināšanās, pirmās palīdzības sniegšanā, velosipēda uzbūvē un velosipēda vadīšanā. Tas skan un patiesi arī ir nopietni.
Pirmā sacensību kārta norisinājās 17. maijā Rīgas Motormuzejā, un turp kā ierasts devās velodrošības pulciņa dalībnieki, kopā veidojot divas komandas un individuālo sportistu grupa, kā arī pulciņa vadītājs Andris Žilko, skolotāja Vineta Šeinfiša un Baložu sporta iniciatīvu centra vadītāja Lauma Žilko.

 

Lasīt tālāk...
 
Turcijas dejotāju dienasgrāmata. Drukāt E-pasts:

 Šeit lasiet, kā Turcijā iet mūsu mazajiem dejotājiem.

 

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nākamā > Beigas >>

Lapa 9 no 9
Decembris 2023
P O T C P S S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs